Vitaminové a minerální doplňky

Chovatel » Vitaminové a minerální doplňky

 • Acidomid D 1l

  zb021.jpg

  Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují – proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě. ACIDOMID také zvyšuje odolnost proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie. ACIDOMID redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. ACIDOMID má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin.  Složení minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky. Krmný návod: podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody.

  Cena:95.00
 • Acidomid K 5 l

  acidomid k.jpg

  ACIDOMID obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc - jako jediný přípravek svého druhu na trhu - glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují - proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě.

  ACIDOMID také zvyšuje odolnosti proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie.

  ACIDOMID redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. ACIDOMID má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin. Ve výživě králíků doporučujeme pravidelně používat také OPTIMIN pro králíky, který udržuje vyrovnanou hladinu minerálních látek v organismu.

  Složení: minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky.

  Krmný návod: podává se do napájecí vody v množství 10ml na 1litr vody. V počátku podávání doporučujeme dávkování po dobu 2-3 dnů poloviční. Odměrka je součástí balení.

  Acidomid lze podávat i morčatům.

  Cena:450.00
 • Acidomid K 1l

  zb020.jpg

  Prevence bakteriálních onemocnění a kokcidiózy.
  ACIDOMID obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc - jako jediný přípravek svého druhu na trhu - glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují - proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě. ACIDOMID také zvyšuje odolnosti proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie. ACIDOMID redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. ACIDOMID má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin.

  Cena:95.00
 • Elektrolit pro poštovní holuby

  elektrolit.jpg

  Pro poštovní holuby.

  Cena:299.00
 • Holubí grit

  holubzoby008.jpg

  Doplňkové minerální krmivo /s mušlemi/ Balení 20kg.

  Cena:275.00
 • Holubí kámen

  holubzoby014c.jpg

  Balení 2 misky.

  Cena:79.00
 • Konvit Neo

  zb006.jpg
  Balení 1 kg.
  Cena:45.00
 • Liz pro zvěř

  007.jpg
  Minerální krmivo pro výkrm skotu,prasat,ovcí,koz a divoké zvěře.Složení chlorid sodný,uhličitan hořečnatý a stopové prvky.Balení 10 kg.
  Cena:115.00
 • Mineral komplex

  vit09.jpg

  Balení 1 kg.Minerální a vitaminový koncentrát.

  Cena:30.00
 • Minerální kostka pro hlodavce

  kr013.jpg

  Vápník a vitamíny.

  Cena:39.00