Osiva,sadba

Zahrádkář » Osiva,sadba

 • Brambory sadba - Marabel

  brambory marabel.jpg

  Raná odrůda.Cena za 1 kg.Marabel (BA) . Vařené hlízy jsou středně pevné, s jemnou strukturou, středně vlhké, velmi chutné, bez barevných změn. Hlízy jsou středně velké, oválné, velmi vzhledné, s tmavě žlutou dužninou a žlutou hladkou slupkou. Středně vysoký až vysoký výnos, velmi dobrá konzumní kvalita.Vhodné i na loupačku.Balení 10 kg.

  Cena:21.00
 • Brambory sadba - Adéla

  brambory adela.jpg

  Raná odrůda.Adéla (B) - Vařené hlízy jsou slabé až středně moučnaté, středně vlhké, chutné, netmavnou. Hlízy jsou středně velké, krátce oválné s mělkými očky; s tmavě žlutou dužninou. Mají vysoký výnos a  velmi dobrou konzumní kvalitu.

  Cena za 1 kg.

 • Brambory sadba - Agata

  brambagata.jpg

  Velmi raná konzumní odrůda.Má střední výnos.Vyšší odolnost proti virovým chorobám a obecné strupovitosti.Středně odolná plísni bramborové.Oválný tvar.Varný typ BA.

 • Brambory sadba - Anuschka

  Velmi raná salátová jakostní konzumní odrůda s pevnou konzistencí, odolná háďátku bramborovému. Anuschka jako odrůda následující po prvních odrůdách pěstovaných pod fólií mající pevnou konzistenci po uvaření, středně velké hlízy přitažlivého tvaru.
  Velmi dobrá chuť, lákavá slupka a mělká očka jsou dobrými vlastnostmi. Žlutomasá odrůda. Varný typ AB.Cena za 1 kg.

  Cena:22.00
 • Brambory sadba - Carrera

   Velmi raná konzumní odrůda, vhodná pro nejranější sklizeň.Má dobrou stolní hodnotu, vyšší odolnost proti plísni bramborové.Velmi dobrá skladovatelnost. Vyznačuje se velkými oválnými hlízami se žlutou slupkou a žlutou barvou dužiny.Cena za 1 kg.Vhodná náhrada za odrůdu Impala.

   

   

  Cena:22.00
 • Brambory sadba - Colette

  Colette je velmi raná konzumní odrůda, která vyniká pěkným dlouze oválným, stabilním tvarem hlíz, hladkou slupkou, mělkými očky a žlutou barvou dužniny. Colette nemá sklon k černání dužniny, ke zbarvení syrové dužniny a strupovitosti. S ohledem k dlouhému období vegetačního klidu podržuje si vysokou konzumní hodnotu až do pozdního jara. Cena za 1 kg.

  Cena:22.00
 • Brambory sadba - Dali

   Dali je raná, velmi chutná konzumní odrůda, vhodná pro dlouhodobé skladování.Vařené hlízy jsou středně pevné až pevné, jemné struktury, chutné, bez barevných změn. Hlízy jsou velké, oválné, vzhledné, vyrovnané velikostí a tvarem, se žlutou dužninou a žlutou hladkou slupkou. Středně vysoký až vysoký výnos. Varný typ BA. Cena za 1 kg.

  Cena:20.00
 • Brambory sadba - Impala

  zboz bram. 014a.jpg

  Velmi raná odrůda.Cena za 1 kg.Balení 10 kg.

  Impala (B) je odrůda pro letní a podzimní konzum. Vařené hlízy jsou kypré až středně pevné; středně až silně vlhké; bez barevných změn. Hlízy jsou velké; oválné až dlouze oválné; velmi vzhledné; velikostně a tvarově vyrovnané; se žlutou dužninou. Počáteční růst natě rychlý; nárůst hlíz velmi rychlý. Velmi vysoké výnosy v raných termínech i v plné zralosti.

   

   

  Cena:19.00
 • Brambory sadba - Karin

  zboz bram. 015a.jpg

  Raná odrůda.Cena za 1 kg.

  Odrůda KARIN je středně ranná konzumní odrůda, vhodná pro dlouhodobější skladování. Brambory jsou středně pevné konzistence, dužnina je žlutá, slupka je hladká a také žlutá. Výnos odrůdy KARIN je středně vysoký. Odrůda je odolná proti virovým chorobám. Varný typ BA.

  Cena:18.00
 • Brambory sadba - Laura

  bramb.laura.jpg
  Cena:20.00