Hnojiva (pevná)

Zahrádkář » Hnojiva (pevná)

Hnojiva na běžné požívání
 • Agormin rajče a paprika 1 kg

  agormin rajce.jpg

  Organominerální hnojivo pro přihnojení rajčat a paprik s obsahem jemně drcené rohoviny je 3-složkové hnojivo. Spojuje výhody dlouhodobě (rohoviny) i rychleji (minerální hnojiva) působících hnojiv a kombinuje je s příznivým vlivem organické složky (např. kokosová vlákna, kakaové slupky) na obsah humusu a vylepšení fyzikálních vlastností půdy. Hnojivo využívá především vynikajících vlastností pozvolně působícího dusíku obsaženého v rohovině.

  Cena:65.00
 • Agormin borůvka 1 kg

  agormin boruvka.jpg

  Organominerální hnojivo pro speciální přihnojování zahradních borůvek s obsahem jemně drcené rohoviny je 3-složkové hnojivo. Spojuje výhody dlouhodobě (rohoviny) i rychleji (minerální hnojiva) působících hnojiv a kombinuje je s příznivým vlivem organické složky (např. kokosová vlákna, kakaové slupky) na obsah humusu a vylepšení fyzikálních vlastností půdy. Hnojivo využívá především vynikajících vlastností pozvolně působícího dusíku obsaženého v rohovině.1 kg na 9 m2 plochy.

  Cena:65.00
 • Agro hnojivo - Růže

  hno017.jpg

  Granulované hnojivo.Balení 1 kg.S rohovinou.

  Cena:69.00
 • Agro hnojivo - jahoda

  hno016.jpg

  Granulované hnojivo s rohovinou.

  Balení 1 kg na 50 rostlin.

  Agormin

   

  Cena:69.00
 • Cererit 10 kg

  cererit 10 kg.jpg

  Složení: tradiční granulované bezchloridové hnojivo, dusík - fosfor - draslík: 10 - 9 - 14 + 1,3% hořčíku. Určení: univerzální použití: ideální k základnímu hnojení i přihnojování během vegetace. Vhodné pro rostliny citlivé na chlór (plodová zelenina, květiny).

  Cena:245.00
 • Cererit 25 kg

  Tradiční granulované bezchloridové hnojivo s mikroprvky. (dusík - fosfor - draslík: 10 - 9 - 14 + 1,3% hořčíku.) Určení: univerzální použití: ideální k základnímu hnojení i přihnojování během vegetace. Vhodné pro rostliny citlivé na chlór (plodová zelenina, květiny).

  Cena:595.00
 • Cererit 3 kg

  is[11].jpg

  Tradiční granulované bezchloridové hnojivo, dusík - fosfor - draslík: 10 - 9 - 14 + 1,3% hořčíku. Určení: univerzální použití: ideální k základnímu hnojení i přihnojování během vegetace. Vhodné pro rostliny citlivé na chlór (plodová zelenina, květiny).

  Cena:99.00
 • Cererit 5 kg

  140018s.jpg

  Kombinované hnojivo s mikroprvky.

  Složení: tradiční granulované bezchloridové hnojivo, dusík - fosfor - draslík: 10 - 9 - 14 + 1,3% hořčíku. Určení: univerzální použití: ideální k základnímu hnojení i přihnojování během vegetace. Vhodné pro rostliny citlivé na chlór (plodová zelenina, květiny).

  Cena:155.00
 • Dolomitický vápenec

  ilustrační foto

  Baleno 40 kg.Vhodné na úpravu půdní reakce.

  Cena:140.00
 • Draselná sůl - 3 kg

  draselna_sul.jpg

  Obsah drasla 60%.Balení 3 kg.Vhodné na zásobní hnojení.Draselná sůl je univerzální draselné hnojivo používané k odstranění nedostatku jedné z hlavních živin pro výživu rostlin - draslíku. Draslík ve výživě rostlin podporuje tvorku cukrů, vitamínů, škrobů a celulózy. Draslík podporuje využití půdní zásoby dusíku. Draslík ovlivňuje vodní režim života rostlin, zvyšuje mrazuodolnost rostlin. Draselná sůl je chlorid draselný s obsahem draslíku přepočteným na oxid 60 %. Je tvořena krystalky nebo granulována v barvě bílé, bílošedé nebo načervenalé. Hnojivo obsahuje vodorozpustný draslík bez dalších balastních příměsí.

  Cena:105.00