Deratizace

Ostatni eshop zboží » Deratizace

 • Brocum - sáčky

  brocum-sacky-doza_n.jpg

  Rodenticid ve formě těstovinových sáčků. Nástraha na hubení potkana a myši domácí v domácnostech a komunální oblasti.

  Cena:65.00
 • Brocum mikro G - dóza

  brocum-G-doza.jpg

  Rodenticid Š nástraha proti myším, potkanům, hrabošům a hryzcům v domácnostech a sféře komunálních služeb. Hmotnost balení 300g.Granule.

  Cena:50.00
 • Broditop GB

  korky 009a.jpg

  Modré mikrogranulky.Obsahuje hořké ochucovadlo ,atraktanty.Obsah krabice 125 gr.

  Cena:39.00
 • Broditop pasta

  130013s.jpg

  Nástrahové sáčky.250g.Na myši,potkany,krysy.

  Cena:65.00
 • Broditox G - dóza

  broditox-doza_n.jpg

  Granulovaná požerová nástraha růžově zabarvená, určená k hubení potkanů, krys a myší domácích v prostorách hospodářských a obytných objektů. Obsahuje chuťový odpuzovač pro lidi a některé necílové druhy. Používá se bez dalších úprav.

  Cena:50.00
 • Bros - karbidex 500 gr

  Granulovaný prostředek určený k odpuzení krtků v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.

  Najděte aktivní chodby krtka. Odhrňte zeminu z kopečků a umístěte 10-15 g prostředku do každé chodby. Otvor zlehka zakryjte zeminou, přičemž neničte chodbu. Postup opakujte denně, dokud se nepřestanou objevovat nové krtince. Přibližně po 3 dnech se počet nových krtinců viditelně sníží. Terény, nichž byl prostředek aplikován, mohou být nadále používány.

  Cena:99.00
 • Bros - tekutý odpuzovač krtků 500 ml

  bros tekuty odpuzovac.jpg

  Návod k použití: Zjistěte, které krtince jsou čerstvé a kde jsou krtci aktivní. Na těchto místech odkryjte část tunelu krtka a vlijte do něho cca 30 ml přípravku. Otvor ucpěte, aby se zápach bez problému roznesl v chodbách. Přípravek začne silně působit ihned po aplikování a maximální účinnosti dosáhne po 1 – 2 dnech. Za příznivých povětrnostních podmínek (malé množství srážek) je přípravek účinný přibližně 2 měsíce. Postup opakujte vždy po vydatném dešti.

  Cena:115.00
 • Critox - dýmové patrony

  dymovnice critox.jpg

  Balení 5 ks.Dýmové patrony k hubení nebo vypuzení hlodavců v norách. Balení obsahuje 5 ks patron. Po zapálení vložíte do nory, kterou následně zasypete. Dýmovnice vytváří dým s oxidem siřičitým a oxidem uhelnatým. Ten způsobuje buď úhyn nebo vypuzení hlodavce.

  Cena:169.00
 • Deralan Z - dóza

  deralan-z-doza_n.jpg

  Nástraha ve formě zrna na hubení škodlivých hlodavců / potkan, krysa, myš domácí / v uzavřených prostorách. Hmotnost balení 300g.

  Cena:50.00
 • Deration parafinát - dóza

  deration-p-doza.jpg

  Rodenticid Š parafínové bloky. Nástraha proti myším, potkanům, hrabošům a hryzcům v domácnostech a ve sféře komunálních služeb. Nástraha je formována do bloků různých tvarů a velikostí. Hmotnost balení 300g.

  Cena:70.00